Програма на Spirit of Burgas 2012

25.07.2012 17:30 | Видян 1439 пъти

Програма на Spirit of Burgas 2012

Главна сцена

3 август:
18:30 – BG Hip Hop U.N.I.T.Y. (BG) Special guest: Raffi ft. Forsite Crew and New Hope Crew (BSD)
19:45 – Ms. Dynamite (UK)
21:00 – Tinie Tempah (UK)
23:00 – BUSTA RHYMES (USA)
00:45 – Caspa (UK)
02:15 –  Platform Crew (BG) – Basscatz, Jamez Bongg and Monk, Soundforia

4 август:
18:30 – Panican Whyasker (BG)
19:45 – Sensor (RO)
21:00 – SUM 41 (CAN)
23:00 – THE PRODIGY (UK)
01:00 – Skiller (BG)
01:30 –  Foreign Beggars DJ Set - DJ NoNames (UK)

5 август:
18:30 – Wickeda (BG)
19:45 – Gentleman & The Evolution (DE)
21:15 – Chase & Status Live (UK)
23:00 – KORN (USA)
01:00 – Audio & MC Stapleton (UK)
02:30 –  H.M.S.U. Crew (BG) – Ogonek, High Roll (Mocks and Konspirator)
 

SOLAR Dance Arena

3 август:
23:00 – Juan Alvarez (BG)
00:00 - Sunnery James & Ryan Marciano (NL)
02:00 – Armin Van Bureen (NL)

4 август:
23:00 – Juan Alvarez (BG)
01:30 – Mark Knight (UK) & Fedde Le Grand (NL)

5 август:
23:00 – Lubo Ursiny (BG)
01:30 – Richie Hawtin (UK) & Dubfire (USA)


Jack Daniel’s ROCK Arena

3 август:
20:00 – Силует (BG)
20:45 – Номадия (BG)
21:30 – Les Elephants Bizarres (RO)
22:15 – ОСТАВА (BG)
00:30 – СВЕТЛЬО & THE LEGENDS (BG)
01:45 – МИЛЕНА (BG)

4 август:
20:00 – Redound (BG)
20:45 – Cut off (BG)
21:30 – Vendetta (BG)
22:15 – LAST HOPE (BG)
00:30 – КОНТРОЛ (BG)
01:45 – Piranha (BG)

5 август:
20:00 – Downslot (BG)
20:45 – Stop Stop (UK)
21:45 – THE JIM JONES REVUE (UK)
00:30 – ODD CREW (BG)
01:45 – Saw This (IT)

На тъмно FREESTYLE Stage

3 август:
18:45 – Preyah & Smooth (BG)
19:30 – Frappe (BG)
20:15 – Rock a Shock (BG)
21:00 – Kozza Mostra (BG)
22:00 – ДЖАНГО ЗЕ (BG)
00:30 – ЪПСУРТ (BG)
01:30 – DJ 100 КИЛА (BG)

4 август:
19:45 – Ogi 23 & Feel (Top Stoppers) & DJ Sava (BG)
21:00 – X-TEAM (BG)
21:45 - R&B Records VS Sniper Records (BG)
00:30 – CONQUERING LION (MK)
02:00 – MC NRG D feat. Sensei, Sistah, Gerata (BG)
03:00 – Zionlionz Soundsystem (BG)

5 август:
19:30 – Funkamental (BG)
20:15 – Q-Check feat. Сърмата Хари (BG)
21:30 – DRS, НОКАУТ feat. Special Guests (BG)
00:30 – POPA SAPKA (MK)
01:45 – DJ Bai Pop (BG)
02:45 - Zionlionz Soundsystem REGGAE Experience (BG)

BraZZoBraZZie powered by NISAAN Stage

3 август:
18:30 – Bee in the Bonnet (BG)
19:30 – Mad Dogs (BG)
20:30 – RomaNeno Project (BG)
21:45 – JOHNNY VAZQUEZ (MEX) & TUMBAITO (BG)
23:15 – DJ Dobcho (BG)
00:30 – SENTIMENTAL SWINGERS & MIHAIL YOSSIFOV SEXTET (BG)

4 август:
18:30 – J.I.B.R.I. (BG)
19:30 – Da New Generation (BG)
20:30 – Leah Kline Quintet (BG)
21:45 – FRANKIE MORALES (US) & TUMBAITO (BG)
23:15 – DJ Dobcho (BG)
00:30 – SOUTHWICK & РУТ КОЛЕВА (BG)

5 август:
18:30 – Funkallero (BG)
20:00 – Смут и мизерия в Източна Румелия (BG)
21:30 – MANGO DUENDE (BG)
23:15 – DJ Dobcho (BG)
00:30 – BRAZZ VILLIDJ & Friends (BG)

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Политически трилър в духа на Джон...

Издателство "Кръг" пуска идеалното лятно четиво...

Татяна избухна с нова балада

Гласовитата изпълнителка Татяна избяга от клишетата и...

Няма коментари към тази новина !

*}