Кеба и Валя Балканска пеят на Varna Mezi

04.07.2017 14:47 | Видян 1622 пъти

Кеба и Валя Балканска пеят на Varna Mezi

Космическият глас на Валя Балканска ще прозвучи на старта на фестивала Varna Mezi. В периода от 5-ти до 9-ти юли на територията на Морската градина под Пантеона ще майстори на скарата и куп звезди, сред които Кеба и „Виво Монана“ (6-ти юли), Борис Солтарийски и Йорданис Агапитос (7-ми юли), Весна Змянац и „Трубачи Гуча“ (8-ми юли). Финалът на събитието за чревоугодници и бохеми ще бъде белязано с концерт на „Сигнал“

За търсачите на силни усещания организаторите Румънеца и Енчев са подготвили състезания по белот, табла, футболен билярд, туистър, и дори надяждане с люти чушки и кебапчета. За децата е предвидена целодневна безплатна анимация, гимнастика, лунапарк, много сладки изкушения, както и симулатор със спортни коли, гигантско бънджи и още много игри. Посетителите ще могат да се запознаят и с интересни занаяти и ръчно изработени сувенири.

В рамките на събитието ще бъдат подкрепени и три благотворителни каузи. Румънеца и Енчев ще подарят един прекрасен ден на деца от домове, лишени от родителски грижи. Другите каузи са в подкрепа на децата на служители от МВР, загинали при изпълнение на служебния си дълг от националната кампания „Завинаги с нас”. Заедно с Българска спортна федерация за деца, лишени от родителски грижи пък ще бъдат организирани надпревари за тях и всички желаещи да се включат. Следващите спирки от мащабното турне „БългарияМези“ на Румънеца и Енчев са фестивалите в Обзор и Бургас.

Източник и снимка: Monitor.bg

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !