Митко Павлов пропя

27.05.2017 09:03 | Видян 2200 пъти

Митко Павлов пропя

„I Feel Alright” - най-новия продукт на успешния тандем Русинофф-Павлофф, който през последните години се доказа като утвърдена марка на българския и международен пазари.

Гаранция за качеството на продукцията са и множеството партньорства по времето на Прехода, както и отзивите от звукозаписни студия в САЩ, ЮАР, ОАЕ, Кувейт и други.

Песента е плод на усилен 3-годишен труд в колаборация с международно признати експерти в областта на съвременната медицина, вече има три титли от канадския „Екс Фактор“ и множество отзиви от японския и шведски пазари.

„I Feel Alright” е една композиция за човешкото в човека, утвърждаваща свободата на мисленето, духа и личността като такава. От Световната здравна организация обявиха, че след слушането на тази песен човек разбира каква е неговата роля в света, открива смисъла за себе си и животът му тръгва по различен начин.

Парчето е пускано в откриващите семинари на Панджахван Йога мастър клас, в лагер Пандахвути в Североизточен Пенджап и отзивите на всички курсисти са одухотворяващи.

„I Feel Alright” е песен, вдъхновена от глобализацията на този свят, в който човек за човека е вълк. Тя търси доброто и невидимото за окото, но видимото за душата.

В прикачения файл снимка няма, защото изпълнителите работят само с Антон Корбин, но той в момента се занимава с клип на „Ю Ту4 и е възпрепятстван. Ще се включи в проекта на по-късен етап.

Относно клипа – той също е възпрепятстван, защото точно сега е на премиера в Кан, но след завръщането си ще бъде показан пред българска публика.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !