Мис Силкикон: Не съм се снимала за по-малко от 3 бона

07.08.2014 16:41 | Видян 2587 пъти

Мис Силкикон: Не съм се снимала за по-малко от 3 бона

"Когато попаднах в порноиндустрията, не съм имала сериозна връзка. Така че участието ми като актриса във „филмите за възрастни" не ми е пречило по никакъв начин на личния живот, споделя новата "Мис Силикон" -  Габриела Иванова. Когато пристигнала във Франция Габи не знаела и дума френски. Близък фотограф я поканил на на рождения си ден и така попада в компанията на порнозвезди като Жасмин Арабия и др. Те харесали Габриела и й предложили да се снима в порно филми. Габриела не мислила дълго и приела, пише Blife.

„Първата ми сцена беше в Испания на една яхта в Барселона. Снимала съм за „Марк Дорсел ТВ" и много други. Филмите от Марк Дорсел са излизали по „Canal +", казват се "Mariee a tout prix" и „Ferme jeunes filles au pair", казва Габриела. След като кариерата й потръгнала Габи започнала да отказва роли.

„ В повечето случаи отказвам да снимам определени сцени, като Gang Bang (ситуация, в която няколко души правят секс с един човек - последователно или едновременно ) и т.н., защото първо не ме влече, а второ - държа на имиджа си.  Най-дългите сцени, които съм правила, бяха за Марк Дорсел и те продължиха цели 11 часа!" Освен това Габи твърди, че никога не би се снимала за по-малко от 3000 евро.

Снимка: disco.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !