Юлиан Константинов бъзика Веско за потта

11.04.2014 11:00 | Видян 2020 пъти

Юлиан Константинов бъзика Веско за потта

Юлиан Константинов не проявявал никаква толерантност спрямо колегите си от другите жанрове, научи "Всеки ден". Заради своите гигантски оперни успехи, той се мислел за много повече от своите колеги музиканти.

Един от най-големите тръни в очите му обаче бил народният любимец Веско Маринов. Освен че не харесвал музиката му, той много се дразнел от това, че постоянно се поти. Макар и да знаел, че става въпрос за здравословен проблем, той не спирал да пуска шеги и закачки за естрадния певец. Константинов дори си позволи в ефир да се избъзика с колегата си по професия, като каза на Иво Танев, че е твърде сух, за да влезе в образа на Веско Маринов в „Като две капки вода".

Оказва се, че тези шегички не били от вчера и Юлиан често си позволявал да критикува Маринов и творчеството му. Оперният ас винаги имал и подготвен виц за Веско от рода на „Само Веселин Маринов си изкарва парите с пот в тази държава" и други подобни, с които забавлявал приятелите си.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Поп дивата INNA направи запомнящ се...

Поп звездата INNA изнесе запомнящо се шоу във Варна и...

Ози Озбърн се сбогува с феновете си...

Ози Озбърн излезе за последно на голяма сцена и събра...

Няма коментари към тази новина !