Щерката на Милена Славова се плези в ефир

02.01.2013 11:45 | Видян 5584 пъти

Щерката на Милена Славова се плези в ефир

Дъщерята на Милена Славова - Куин, явно много харесва да бъде снимана и направи почти цяла сесия от маймунджулуци в ефир. Певицата бе гост на предаването “Денят започва с Култура” по БНТ.   

Милена Славова разкри, че едно от любимите занимания на дъщеря й е да скача по леглата, след като тя ги е оправила.

Куин ходела на детска градина, а едно от последните й превъплащения било да “чупи” каратистки стойки. “Един ден се прибра и започна да размята ръце и да прави стойки, разказа Милена. – Много е забавна.”

По този повод, след като се заигра с един коледен венец от интериора на масата в студиото, малката Куин заплаши водещите, че ще ги набие.

”Ще ви пребия, но без мама”, отсече малката. Едно от последните “творения” на малката Куни било да изрисува куклите си с водни бои. Хитът в програмата й обаче бил творческият й период от преди дни, когато намерила печат и с него маркирала тапетите по стените и вратите в къщата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

БФ Борба освободи националните треньори

Управителният съвет на Българската федерация по борба...

Европа не може да бъде постоянен...

Европа не може да остане „постоянен васал“ на САЩ в...

Няма коментари към тази новина !