ПСЖ пак действа за Бербатов

02.08.2011 12:15 | Видян 2667 пъти

ПСЖ пак действа за Бербатов

Френският Пари Сен Жермен продължава да преследва Димитър Бербатов, въпреки че самият футболист и Манчестър Юнайтед потвърдиха, че нападателят няма да напуска “Олд Трафорд”. Според “Мирър” обаче богатите французи са готови да извадят 18 млн. паунда за българина.

Бербатов има една година до края на договора си с Юнайтед, а по всяка вероятност ще играе ролята на резерва на „Олд Трафорд” през новия сезон. В същото време, българинът е единственият футболист на „червените дяволи”, който има само 12 месеца до края на контракта си с клуба.

Катарски собственик има и Малага. Испанците също имат интерес към Бербатов и клубът е готов да извади 20 млн. паунда.

Според информациите, старши треньорът на Малага Мануел Пелегрини иска да сформира много силно нападение в лицето на Бербатов и Рууд ван Нистелрой.

От Малага все още не са отправили конкретна оферта за българския нападател, но катарските собственици на клуба са готови да действат във всеки един ден до края на трансферния прозорец.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Върви, народе възродени: Стоян...

По повод днешния голям празник 24 май - Ден на...

Историята на 24 май – празникът на...

24 май е един от най-светлите и обединяващи празници в...

Няма коментари към тази новина !