Десислава ще раздава автографи в каси на blizoо при участията си в страната

10.12.2010 12:40 | Видян 8567 пъти

Десислава ще раздава автографи в каси на blizoо при участията си в страната

Абонатите на телеком оператора blizoo ще могат да се запознаят на живо с най-сексапилната и гласовита фолк дива на българската музикална сцена - Десислава. През декември 2010 г. и януари 2011 г. по време на участията си в София, Пловдив, Русе, Търговище и Петрич, тя ще раздава автографи на почитателите си в касите на blizoo.

На 13-ти декември звездата ще е в София и ще раздава автографи от 18:00 до 19:00 часа в касата на blizoo в The Mall на бул. „Цариградско шосе” 115. Пак в София при участието й в клуб Night flight на 23-ти декември, феновете й ще могат да се срещнат с нея в офиса на blizoo на бул. „Мария Луиза”, в Централни Хали, етаж 2, отново от 18.00 до 19.00 ч.

Пловдивските почитатели на Десислава ще могат да я видят на 16-ти декември в офиса на blizoo на адрес бул. “6 септември” № 100, между 18.00 и 19.00 часа.
В Русе на 17 декември Десислава ще дава автографи в офиса на blizoo на ул. „Липник” № 52,  от 18.00 до 19.00 ч.

На 29-ти декември пък жителите на град Търговище ще могат да се срещнат с фолк звездата в офиса на оператора, на ул. „Бенковски” № 9, от 19.00 до 20.00 ч.
Участията на Десислава за месец януари са: 14-ти в Пловдив, 20-ти  - в София и на 21-ви - в град Петрич.
Във всички градове, в които Десислава ще има концерти, в офисите на blizoo ще бъде организирана томбола. В нея всеки, взел автограф от певицата, ще участва в томбола за CD с последния й албум „Послушай сърцето си”.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Принц Андрю "планира да напише...

Според източници принц Андрю обмисля да издаде...

Събориха Джулиана Гани на сцената...

Джулиана Гани стана център на доста комична ситуация, а...

Няма коментари към тази новина !

*}