Бербатов пак вкарва

26.10.2011 11:45 | Видян 2096 пъти

Димитър Бербатов успя да се докаже като силен играч с невероятна игра за Манчестър Юнайтед срещу Алдършот.Митко бе с основна заслуга за класическия успех с 3:0 . Двубоят бе от 1/8-финалите на турнира „Карлинг Къп“ и се игра на терена на четвъртодивизионния тим – „Рикриейшън Граунд“. Мачът бе наблюдаван от скромен брой зрители – едва 7044.

Бербатов откри резултата в 15-ата минута, след което асистира на Майкъл Оуен в 41-ата, а третото попадение за гостите бе дело на Антонио Валенсия в началото на второто полувреме.

Бербо не беше играл в официален мач на Манчестър Юнайтед от 9 април, когато вкара при успеха с 2:0 над Фулъм в двубой от Висшата лига.

В гостуването на скромния Алдършот Сър Алекс Фъргюсън даде шанс за изява на резервните си състезатели и младоци, които са продукт на школата на клуба.Наред с тях, способностите си демонстрира и нашият Бербатов.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com