Берба с шанс за изява срещу слабаци

25.10.2011 13:30 | Видян 1811 пъти

Димитър Бербатов ще получи шанс да изиграе мач №100 с екипа на Манчестър Юнайтед, прогнозират в Англия. Очаква се сър Алекс Фъргюсън да даде възможност на българина да се докаже в срещата от Куката на Лигата срещу слабаците от Алдършот.

Два дни след разгромното поражение с 1:6 от Манчестър Сити, Фъргюсън ще даде почивка на част от титулярите си. Така опитните Димитър Бербатов и Майкъл Оуен се надяват да влезнат в игра срещу четвъртодивизионния съперник на Юнайтед.

“Има играчи, които не се появиха срещу Сити, аз включително, а с толкова много мачове в програмата, е нормално и ние да получим игрови минути. Мисля, че и днес ще сме доста силен състав на терена,“ заяви Майкъл Оуен. Юнайтед гостува на Алдършот от 21,45 в осминафинал от Купата на Лигата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com