Креватният живот на Хю Хефнър и неговите секс играчки
04.10.2017 13:42 | Видян 1928 пъти

По думите ѝ Хю Хефнър използвал с любовниците си екстравагантни секс играчки, приличащи на футуристичните прахосмукачки от фирмата „Дайсън“.
„Хю ми предлагаше да стана негово момиче, но аз отказах!“, призна фотомоделът пред The Daily Mirror.
Кейти Прайс започва кариерата си като топлес модел от култовата трета страница на таблоида „Sun“. След това тя взе псевдонима Джордан и увеличи обема на гърдите си.
По-късно тя започна да се снима за мъжки списания и дори попадна на корицата на няколко броя на „Playboy“.
Тя е живяла и в имението на Хефнър в Лос Анджелис, както и други модели. От 2000 г. Хю съжителстваше в компанията на момичета между 18 и 28 години. Той има три брака зад гърба си и четири деца, като последният бе с Кристъл Харис.
Източник: tialoto.bg
Снимка: Instagram


свързани новини
Най-малкият Хефнър наследил Playboy
НАЙ-НОВИ
ДА! Central Park е тайната перла на...
"Густо" на италиански означава "вкусно". Не е ясно...
Барбра Стрейзънд обяви нов албум с...
Барбра Стрейзънд обяви новия си албум „The Secret of...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !