50 години Слави. А сега накъде?

17.10.2016 17:27 | Видян 5871 пъти

50 години Слави. А сега накъде?

Иска ли Трифонов, който ще бъде точно на толкова, на колкото години Борисов стана премиер, да влезе в Кабинет №1

„7 години Ку-ку – 7 години демокрация” се наричаше едно от култовите издания на класическото тв шоу, което произведе Слави Трифонов и цял отбор звезди, както и „това, което имаме като български шоубизнес”, както би се изразил Цветан Цветанов.

На 18 октомври имаме 50 години Слави. Всички знаем за него всичко, защото му се случи пред очите ни за последните 25 години. Въпросът е какво следва?
Ще се превърне ли „папата на шоубизнеса”, както го определи легендата Кеворк Кеворкян, в политическа фигура?

Ще бъде ли той новият Бойко Борисов, който също както стария през 2006 г., пропусна президентските избори, на които вероятно би победил, обещавайки, че тепърва ще мачка лошите?

Това, което е сигурно, е безплатният концерт на Слави, събиращ след 10 дни на Орлов мост  купища знаменитости за реклама на предизвикания от него референдум, който може да промени политическата система в страната на 6 ноември.

продължи >>

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Джоли: Най-добрият секс, който някога...

„Беше страхотно да съблазниш някого с ума си“...

Роден съм на Графа и той винаги ще...

Част от Улица "Граф Игнатиев". Втората жилищна...

Няма коментари към тази новина !