Гери-Никол с гадже чистач
01.03.2016 14:27 | Видян 4594 пъти

Тя категорично отрече подобна информация да отговаря на истината, и съвсем не е излъгала. Тя всъщност ходи с връстник на Ники, но съвсем не е футболист, а чистач. И за тези, които побързаха да си кажат, че това е абсурд, в действителност избраника на поп дивата - Даниел Бачорски е крупен бизнесмен - собственик на една от най-големите почистващи фирми у нас, пише Blife.
Двамата дори публично се обясниха в любов един на друг по време на годишните Hip-Hop награди, на които именно Бачорски връчи статуетката за певица на годината на Гери-Никол с думите: "Обичам те!", а тя му отвърна с: "И аз те обичам!", пред всичките си колеги и гости на събитието.
След което увековечиха момента с ексклузивен кадър, на който са се гушнали. Кога ще официализират отношенията си и дали ще се задържат дълго заедно, предстои да разберем.


НАЙ-НОВИ
Най-добрите дамски чехли за топлите...
Лятото все повече приближава и обещава безкрайни топли...
Боршош започна подготовката за...
Министър Мирослав Боршош проведе редица срещи в Пловдив...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !