Кристиано Роналдо с нова любов

22.05.2015 17:54 | Видян 3529 пъти

Кристиано Роналдо с нова любов

Италианските медии гръмнаха с новината, че звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо излиза с топмодела Алесия Тедески, съобщава ПИК. Бившата участничка в конкурса "Мис Италия" е имала връзка с Марко Бориело в миналото, а името й бе спрягано и редом с това на Бобо Виери.

Сега информацията идва от най-големия спортен всекидневник на Апенините - "Гадзета дело Спорт". Според вестника носителят на "Златната топка" е поканил новата си изгора в Мадрид, за да наблюдава на живо срещата-реванш от 1/2-финалите на Шампионската лига с Ювентус (1:1).

Любителите на пикантерии веднага отбелязаха, че Алесия е абсолютно копие на бившата половинка на португалеца - Ирина Шейк, с която той бе в продължение на пет години. За да се убедите в това, можете да видите снимките ѝ в нашата Галерия!

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !