Разминахме се с европейското турне на Гага

29.01.2014 17:50 | Видян 1594 пъти

Разминахме се с европейското турне на Гага

Лейди Гага обяви датите от Европейското си турне. За съжаление на феновете й у нас обаче, няма обявена дата за шоу в България, пише blife.bg. Най-близките, и сравнително достъпни, дестинации са Чехия и Испания.

"The ARTPOP Ball tour" ще започне от Антверпен през септември. Гага ще зарадва феновете си в Холандия, Дания, Швеция, Германия, Франция, Чехия, Португалия и Испания. 27-годишната певица ще представи традиционно грандиозните си шоута и в няколко града във Великобритания както и в столицата на Ирландия – Дъблин.

Преди обиколката на Стария континент, Гага ще изнесе редица концерти в САЩ. За седемте шоута в легендарната бална зала "Роузленд" в Ню Йорк билетите вече са разпродадени. Тя е с капацитет от едва 3 500 души. Тези щастливци ще са и последните, които ще присъстват на събитие в "Роузленд" на 52-ро авеню, преди залата, построена през далечната 1922 година, да бъде разрушена. Последният концерт на ексцентричната певица там е на 7 април.

Гага сега е има нов мениджър - Боби Кампбел, след като се раздели с предходния си - Трой Картър. Певицата се е възстановила напълно след операция на хълбока и отново е в отлична форма.

Тя написан на своите "Малки чудовища" в уебсайта си: "Знам, че сте развълнувани и искате още ARTPOP. Работя много много, много усилено и чакането ще си струва. Движим се по график и съм много ангажирана с творчество, когато не съм на сцената. Липсвате ми толкова много!"

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Ейса Гонсалес подкрепя Гришо на...

Григор Димитров продължава силното си представяне на...

Oasis стартираха триумфално световно...

Британската рок група Oasis стартира грандиозно своето...

Няма коментари към тази новина !