Росен Петров ляга под ножа

17.12.2013 16:20 | Видян 3136 пъти

Росен Петров ляга под ножа

Новата година за Росен Петров ще започне със сериозно изпитание. Водещият ще легне под ножа, за да поправи счупения си нос.

Заради тренировките по бокс, които редовно практикуваше, Росен се сдоби със счупен нос. За съжаление многото интервенции в България не са дали необходимия резултат и Петров ще се наложи да посети чужда клиника. в Германия светила в областта на пластиката щели да му върнат човешкия вид.

Преди няколко месеца бившият съподвижник на Слави едва изчакваше финала на предаването си. Освен, чисто визуалните му драми, контузията не му позволяваше да диша нормално. Което, буквално създаваше особено неудобство както на самия Росен, така и на неговите събеседници.

След намесата на немските специалисти той отново ще бъде здрав човек и няма да се налага постоянно да го снимат в профил.

Снимка: Facebook

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Прада даде €2,5 млрд.за Версаче

След месеци на слухове и спекулации, това е направено:...

Кюрпанов се завръща на Супермодел на...

По време на церемонията на наградите "Супермодел на...

Няма коментари към тази новина !