Гентиана Халити: Бях анорексичка

27.11.2013 15:45 | Видян 2615 пъти

Гентиана Халити: Бях анорексичка

Една от най-горещите дами у нас разказа пред камерата на BLife за вече отминалите си здравословни проблеми, за примера, който иска да даде на младите, и за това как близките й възприемат нейната професия. Еротичната танцьорка Гентиана Халити преди време имала здравословни проблеми.

Предизвикателната блондинка страдала от хранително разстройство, което обаче се появило доста, след като отслабнала. През последните две години тя поддържа горе-долу едни и същи килограми, макар всички да коментират, че е твърде слаба.

"Имах период, в който имах хранително разстройство и го споделих. Мои близки ме посъветваха да не го обявявам публично, но аз го направих с цел да предпазя други момичета от това нещо, имайки предвид, че все пак има хора, които ме харесват - малки, подрастващи", обясни тя пред камерата на BLife.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Ваксина срещу рак на белия дроб:...

Започват глобални клинични изпитвания на ваксина срещу...

Бг хора на площада в Лион (ВИДЕО)

Лион днес. Централният площад на града беше изпълнен с...

Няма коментари към тази новина !