Селин Дион отложи всичките си концерти

02.03.2012 16:30 | Видян 1911 пъти

Селин Дион отложи всичките си концерти

Селин Дион изненадващо отложи концертите си в Лас Вегас, съобщава Би Би Си. Причина за отмяната е диагностицирано вирусно възпаление на гласните струни, за чието лечение ще са необходими над 2 месеца.

Певицата моли за прошка от феновете си на своя уебсайт. "Очевидно това е най-лошото нещо за една певица ...да не е в състояние да пее на концерти.

Чувставм се още по-зле когато знам, че съм ви разочаровала, толкова съжалявам ...дано ми простите!", сърцераздирателно пише 43-годишната канадка. Билетите за нейното шоу се продаваха за 250 долара.

Селин зaпочнала да изпитва дискомфорт с гласните си струни още миналата седмица, но първоначално се очакваше да се върне на сцената през уикенда.

Въпреки това, лекарят и заяви, че Дион страда от тежко възпаление на гласните струни и я посъветва да отмени всичките си концерти до 9 юни.

Серията нейни концерти в Цезар Палас, които започнаха през 2003 г. досега са спечелили повече от 400 млн. долара приходи.

Припомняме, че носителката на Грами доби световна слава с песента от филма "Титаник", а през 2010 г. роди близнаци.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !