Милко Калайджиев: Алисия на Евровизия?! Ужас!

17.01.2011 11:40 | Видян 18186 пъти

Милко Калайджиев: Алисия на Евровизия?! Ужас!

Алисия ДА НЕ СТЪПВА на Евровизия! Този апел отправи фолк иконата на югоизтока Милко Калайджиев.
Мустака на републиката едва не припаднал, когато разбрал за болната амбиция на бившата на Валери Божинов, пише вестник Супер 19'.

„Каква Алисия, какво чудо, бе? Смятах, че на този конкурс е задължително изпълнителите да могат да пеят. Защо всички си мислят, че щом се оправят на плейбек по заведенията, ще могат да покорят и Миланската скала?“, бил коментарът му.

Единствената поп-фолк певица, която може да представи успешно България на Евровизия, според Милко, е Преслава. За него тя имала ангелски глас, с който дори би могла да спечели световната класация.
Пресли е единствената, която може да направи нещо. Освен невероятния глас, тя има и изключителна визия, с която ще плени журито“, смята Калайджиев.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Принц Хари срещу принц Уилям -...

Отношенията между принца на Уелс и по-малкият му брат...

БНТ и Нова ще излъчват Евро2024 заедно

Нова Броудкастинг Груп (НБГ) и Българската национална...

Няма коментари към тази новина !