Шеф Манчев губи 3 млн. евро при развод

08.05.2019 16:08 | Видян 2864 пъти

Шеф Манчев губи 3 млн. евро при развод

18-годишният брак на популярния шеф Иван Манчев приключва със скандален развод, от който той ще загуби милиони.

Експертът е хлътнал до ушите по любовницата си, която е бременна и ще му роди трето дете.

Секси красавицата е от Берковица, но според слуховете живее във Варна. Именно в морската столица готвачът се запознава с нея по време на командировка, свързана с изявите му като критичен анализатор в предаването Кошмари в кухнята.

Връзката им бързо се задълбочила и новото му гадже вече е в шестия месец, издадоха запознати. Според твърденията им тя очаква момче, докладва Галерия.

Манчев и съпругата му Марина имат общ бизнес с ресторанти и две деца – 13-годишната Виктория и 17-годишния Христо. Наследниците също били в шок от изневярата на баща си, както и от мераците му да създаде ново семейство.

Раздялата обаче ще бъде трудна, защото Марина и Иван ще водят битка за заведенията си, а собственик на половината от тях е жена му. Луксозният апартамент за близо 500 бона в столицата също щял да остане за жена му.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Шведският модел за общество без...

Скандинавската страна успешно прилага научно...

Моби Дик на Народния театър ще...

Народният театър участва със свой спектакъл на един от...

Няма коментари към тази новина !