Джесика Симпсън празнува финала на бременността

20.03.2019 12:21 | Видян 2131 пъти

Джесика Симпсън празнува финала на бременността

Джесика Симпсън е към края на една тежка бременност. Звездата ще стане майка на третото си дете, но преди това трябваше да премине през много усложнения.

Симпсън наближава термина си и не може да бъде по-радостна от този факт. По повода се пошегува със снимка в Инстаграм на коремчето си и описание, което си играеше с думата “газстанция”, но вместо това написа “джес-станция”.
Джесика очаква своето момиченце да се роди всеки момент.

Въпреки че това беше третата бременност на певицата, тази беше най-трудната. През изминалите девет месеца 38-годишната Джесика беше искрена за това, през което преминава и дори през повечето време се шегуваше със здравословните си проблеми.

Първото, което я затрудни през бременността беше силното подуване на краката й. Отоците често се появяват при жените, които очакват дете, но в случая на Джесика симптомите бяха екстремни. След като се консултира с феновете си в социалните медии, тя успя да открие спасението в терапия с вендузи.

Малко след това обаче Симпсън влезе в болница заради бронхит и ишиас. Когато сподели тези новини, тя разказа колко трудно е било да боледува по време на бременността.

Малката е била под постоянно наблюдение, за да не пострада от лечението, но въпреки това е било плашещо преживяване. Джесика казва, че това, което я е крепяло през това време, е било мисълта, че скоро ще може да види дъщеричката си да се усмихва.

Друг проблем, който изпитала през бременността бил тежък киселинен рефлукс. Това е състояние, при което от промяната на хормоните мускулите на хранопровода се отпускат и позволяват на стомашна киселина да се покачи по него. Заради това тя не можела да спи на леглото си и се преместила на стол с регулируема седалка.

Въпреки неприятните преживявания, не всичко е лошо. Симпсън споделя снимки и на забавните моменти през бременността.

Наскоро в още една снимка в Инстаграм се похвали с постижението си – счупила е тоалетната чиния вкъщи.

Звездата споделя, че цялото преживяване е било трудно, но знае, че накрая всичко ще си заслужава. Едновременно с това се моли за всички други майки в нейното положение.

missbloom

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Мъск изрази „съжаление“ за атаката си...

Илон Мъск изрази съжаление за някои от публичните...

Ретро фестивал „Полъх от морето“ за...

На 14 юни (събота) Царево ще се потопи в романтиката на...

Няма коментари към тази новина !