Софка крие аборт от 21-годишен братовчед на Фики
20.04.2018 18:00 | Видян 3459 пъти

Софи Маринова преди четири години е направила аборт от доста по-млад от нея български емигрант в Германия – братовчед на Фики Стораро.
Софка забременява случайно след един купон с Азис и Преслава в чалготека в Студентски град, припомнят запознати, пише Ретро. По малките часове към компанията се присъединил атлетичният младеж на име Ивайло. Маринова му хвърлила око още при първата им среща няколко месеца по-рано.
Запознали ги мъжете Стораро на абитуриентския бал на Фики. На тържеството пристигнали роднини на семейството от германия, с които дотогава Софи не се познавала.
Половин година по-късно след срещата в Студентски град, 38-годишната Маринова и 21-годишният братовчед на Фикрет разбрали, че ще стават родители. Певицата се зарадвала, но родата от Германия на Ивайло го заплашили, че ако тя роди, ще го изгонят от дома и семейния им бизнес.
Тони Стораро също се включил в агитациите да махне бебето, след което Софка склонила. За да излезе от положение пред хората, които знаели, че е била бременна, обяснявала, че е абортирала по лекарско предписание.


НАЙ-НОВИ
$9 М донесоха Дензъл и Джейк с Отело
Театърът „Отело“, с участието на Дензъл Вашингтон и...
2,5M на концерта на Лейди Гага в Рио
Изпълнителката на „Abracadrabra“ изнесе безплатен...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !