Сериалът Ликвидация тръгва в ефир

10.11.2017 09:19 | Видян 833 пъти

Сериалът Ликвидация тръгва в ефир

Трудната борба с престъпността в следвоенна Одеса проследява премиерният за България сериал Ликвидация - от 16 ноември, всеки вторник и четвъртък в 22,10 часа по Bulgaria ON AIR. Действието се развива през 1946 г. Настъпил е краят на Втората световна война, но не и на битката срещу престъпността.

В следвоенно време Одеса е управлявана от избягали от затвора серийни убийци и бивши сътрудници на нацистите, начело със загадъчен академик, който не е решил на чия страна да бъде.

Злосторниците разграбват военните складове, като се опитват да пренасочат всякакви стоки и оръжия. Поставен в неудобно положение, маршал Жуков е изпратен в Одеса от властта, за да поеме ситуацията в свои ръце и да овладее положението.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Леонардо Ди Каприо прегря от жегата...

Леонардо Ди Каприо, на 50 години, беше звездната...

Бекъмовите синове се сдраха съвсем

Ромео Бекъм (22 г.) реагира остро, след като брат му...

Няма коментари към тази новина !