ТВ водещ се похвали, че е забил Рут Колева

23.08.2017 16:11 | Видян 2137 пъти

ТВ водещ се похвали, че е забил Рут Колева

ТВ водещ се похвали, че е гадже с певицата Рут Колева във Фейсбук, съобщава HotArena.

Борислав Банев, който е познат като водещ на новините по вече несъществуващата музикална телевизия ММ, смени статуса си на обвързан със звездата.

На 28 юни Боби е навършил 40 години, а изгората му е с петилетка по-млада от него. В момента е главен редактор на електронното списание „Егоист“, а преди това е бил редактор в мъжкото списание Men’s Health България. От профила му става ясно, че на 5 юли е сключил брак, но развод не е упоменат. За него казват, че с часове може да говори за литература и мръсен рок, познава историята на българската и световната музика, писа „Телеграф“.

Обявлението за връзката между журналиста и певицата предизвика реакциите на приятелите им. „Горчиво! Горчиво!“, „Е, вече революцията започва“, „Зелено, зелено! Да й пазиш гърлото, че пее като славей!“ и „Чакам хубава песен“, бяха само част от първите коментари. Рут Колева повече от година не е имала сериозно гадже. Дълго време леглото й беше празно. Мъжете я зарязваха и връзките й не бяха достатъчно успешни. Последно тя бе с телевизионер, с когото се запознали в реалити шоу, където тя била участничка.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Майли Сайръс ще получи звезда на...

Майли Сайръс ще получи звезда на Холивудската алея на...

Как да се отървем от пигментните...

Пигментните петна, известни още като...

Няма коментари към тази новина !