Явор Бахаров се жени наесен

07.08.2017 15:44 | Видян 2740 пъти

Явор Бахаров се жени наесен

Явор Бахаров е предложил брак на актрисата Рая Пеева и тя е приела, пише Телеграф. Сватбата нямало да бъде пищна, а алтернативна, както се изразил самия Явор.

Предложението е станало по време на друга сватба – на певицата Мона и оператора Радослав Гочев. Колегите на актьора твърдят, че засега Явор казва, че ще се жени, за да отбива номера пред постоянните питания кога ще мине под венчило. Той обаче бил лудо влюбен в Рая и за него тя в момента е жената на живота му.

Двамата са заедно от доста време, но никога не са демонстрирали публично отношенията си. Влюбването им било трудно, но чувствата им напоследък ставали все по-изпепеляващи.

В единмомент имало перипетии в чувствата им. Това станало по време на сватбата на Луиза Григорова, бившата на Явор, с режисьора Мартин Макариев. По това време Бахаров бил изпаднал в мрачни чувства и нищо не можело да го разсее.

Бил на път да изгуби Рая, но приятели му помогнали да не направи грешката и да зареже Пеева заради мимолетните си размисли.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Луна си купи апартамент на Босфора

„Аз сама съм си подаръкът за рождения ден. Мога да...

14-и София Филм Фест - Велико Търново

Откриваме със Залог на Светослав Овчаров Екипът на...

Няма коментари към тази новина !