Бианка Балти се омъжи в Dolce&Gabbana

07.08.2017 13:10 | Видян 2271 пъти

Бианка Балти се омъжи в Dolce&Gabbana

Италианският супермодел Бианка Балти се врече във вярност на дългогодишната си половинка Матю Макрей, от когото има дъщеричка.

Тържеството на младоженците се състоя в градината на лъскаво имение в Лагуна Бийч, Калифорния. Красавицата каза „да“ в специално изработена за нея рокля, дело на модното дуо Доменико Долче и Стефано Габана.

Изборът им не бе никак изненадващ, тъй като Бианка е лице на Dolce& Gabbana в продължение на над 10 години.

Бианка се бе спряла на много нежен модел, с бродирана нежна дантела и флорални елементи. Малките шаферки на булката – дъщерите й Матилда (от първия й съпруг) и Миа, също бяха в рокли от дантела. Трите дами успяха да впечатлят всичките си гости, които не пропуснаха да похвалят красотата им.

Още снимки от сватбата на Бианка Балти можете да видите в нашата ГАЛЕРИЯ!!!

Източник: missbloom.bg

Снимка: instagram

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Кайли Дженър наруши важно правило за...

Сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес се оказа...

Нора Недкова сподели за Лео ди Каприо...

Нора Недкова разкри любопитни подробности около срещата...

Няма коментари към тази новина !