Клуни станал сноб и антисоциален

04.07.2017 12:42 | Видян 2388 пъти

Клуни станал сноб и антисоциален

Джордж Клуни бил прекалено зает да се вижда с най-близките си звездни приятели. Пресният татко постоянно давал „неправдоподобни оправдания“, за да избягва срещи с най-верните си другари през годините, разкри източник пред RadarOnline.

По думите му 56-годишният актьор се превърнал в пълен сноб и антисоциална личност, още откакто се преместил в Англия.

„Изведнъж той просто спря да връща обаждания на Ранди Гербер, Бил Мъри, Мат Деймън и дори на най-близкия си приятел Ричард Кайнд, с когото се познават от много години.

Прясно разведеният Брад Пит също нямал шанс да се види с дружката си. Наскоро той посетил фестивала в Гластънбъри и потърсил Джордж, но Клуни го отрязал.

„Засега приятелите на Клуни са търпеливи и не приемат лично поведението, но ако това не се промени скоро, ще се отдръпнат от него“, призна източникът.

Клуни обаче е развълнуван от съвсем различни неща. На 6 юни съпругата му Амал Аламудин роди близнаците Ела и Александър и хора от близкият му кръг издават, че той не се отделял от тях. Рядко напускал имението си, което покрай всички мерки за сигурност прилича на Форт Нокс.

tialoto

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !