Две тризначки нахлуха с взлом във Военния клуб
21.01.2009 09:40 | Видян 9031 пъти | Гласували 2

Две от тризначките от Биг Брадър 3 отново напомниха за себе си. Не се наемаме да кажем коя от Вяра, Надежда и Любов липсва в историята.
По време на церемонията по награждаването на децата - лауреати на фондация “Димитър Бербатов”, благоевградчанките решиха да влязат във Военния клуб, където се провеждаше събитието. Явно искаха да видят футболиста на Манчестър Юнайтед, който е техен съгражданин. Придружаваха ги двама едрогабаритни мъже.
Оказа се обаче, че могат да бъдат допуснати, само ако имат покани за събитието. Нито момичетата, нито придружителите им имаха такива. И се заформи голям скандал на входа. Блондинките крещяха да ги пуснат, а мъжете с тях почнаха да звънят по телефоните, за да оправят положението. В крайна сметка четиримата успяха за се доберат до церемонията и видяха на живо как Бербатов връчва призове на най-заслужилите деца за 2008 г.


свързани новини
НАЙ-НОВИ
Боят между Брус Лий и Уонг Джак Ман:...
Китайският квартал на Сан Франциско в началото на 60-те...
Глупаво е да правиш планове за целия...
Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !