Преслава определя правилата

25.05.2017 09:02 | Видян 2095 пъти

Преслава определя правилата

Преслава категорично заявила на шефа си, че ако иска да остане във фирмата му, то трябва да се примири, че няма да дава интервюта, пише blife.bg.

Такова е било желанието й в началото на кариерата й. Тогава обаче помолила боса на „Пайнер“ да не й уговаря интервюта, докато сега тя е тази, която заповядва.

Поставила е и още куп изисквания към Димитров – да снима по-рядко клипове и да пее за хонорар от 10 бона. Чрез високата цена иска да отсява участията си и да поема по-малко на по-добра цена, пише „Шоу“ в новия си брой, който вече е на пазара.

Болезнената й връзка с Бирмата, побоищата на публични места, слуховете за дрогата, тайната й афера с Фики и въпросите за анорексията тотално я отблъснаха от медиите. Тя замлъкна и остави журналистите да си съчиняват неща за нея, без да потвърждава или отрича. Босът за сега откликвал на желанията й, за да не последва примера на Камелия и Андреа – да вземе и тя да избяга от компанията му.


автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Гущеров: Не знаех, че сме разделени...

Християн Гущеров уличи плеймейтката Светлана Василева в...

Бойко Василев с филм за протеста на...

На 26 февруари, сряда, от 21:30 ч. по БНТ 1 в рубриката...

Няма коментари към тази новина !