Емануела в страстна афера с Махмуд Йозджан

25.04.2017 13:00 | Видян 4266 пъти

Емануела в страстна афера с Махмуд Йозджан

Флуиди, може би любовни, прехвърчат между митичния Махмуд Йозджан и певица номер 1 в България Емануела. Махмуд е легендарна фигура. В определили среди само споменаването на името му предизвиква респект.

Кюрдът бил свободен и много, ама много добра партия. Плюс е и това, че не живее в България и е далеч от интригите в чалгата. Въпреки това близки на Махмуд разкриват, че страната ни му е присърце и разбира се красивите жени. А когато и те са певици му действат като магнит. Особено, ако певицата се казва Емануела.

Общи приятели на Йозджан и Емануела направили преди два месеца контакт между тях. Според слуха, веднага се породила взаимна симпатия и уважение. Нашата звезда е известно име и в Турция, преди години тя направи успешен дует с тамошната звезда Сердар Ортач.

Според клюкари е възможно чрез Махмуд Емануела да получи много и скъпо платени участия в хитови заведения в южната ни съседка.

На Емануела определено и трябва сериозен мъж, който да има власт и да не е от типа на "лъскаво циганче".

За сега не е ясно какво точно се случва между митичния кюрд и нашата красавица. Дали става въпрос за нещо повече от симпатия и уважение. Интересен детайл в отношения им обаче бил, че Махмуд нямал нищо против да се ангажира в разрешаването на всякакви проблемни ситуации и хора, които по някакъв начин причиняват дискомфот на звездата на Пайнер, пише "Хонарена".

Източник: Pik.bg

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Шведският модел за общество без...

Скандинавската страна успешно прилага научно...

Моби Дик на Народния театър ще...

Народният театър участва със свой спектакъл на един от...

Няма коментари към тази новина !