Майката на Деси Цонева саботира сватбата

24.01.2017 09:00 | Видян 1778 пъти

Майката на Деси Цонева саботира сватбата

 Деси Цонева е готова отново да се омъжи, признава самата тя. Динамичната й връзка с бизнесмена Георги Джамов е преминала на следващо ниво и двамата вече живеят заедно, споделя щерката на покойния журналист Димитър Цонев. Нещо повече – съвсем наскоро Жоро е предложил брак на любимата си и тя с готовност приела да стане негова съпруга, пише "Таблоид".
Въпреки че баща й почина само преди 5 месеца, Деси вече обмисля да организира шумно тържество с танци и много приятели. На първата си сватба с Янчо Таков-младши тя била в напреднала бременност и изобщо не се забавлявала, та сега искала да си навакса и да превърне второто си бракосъчетание в незабравим купон. Дори й хрумнала идеята с Джамов да се венчаят на ски пистата в Банско, но мераците й били попарени от нейната майкаМариана, която категорично й забранила да се омъжва на този етап.

Съпругата на Димитър Цонев изобщо не одобрявала разюздано поведение на щерка си и била убедена, че палавата Деси не е готова за втори брак след скандалния развод, който преживя преди няколко години. Освен това моментът не бил никак подходящ, тъй като цялата фамилия все още била в траур заради смъртта на Митко Цонев. Съществувало поверие, че ако се вдигне сватба до една година след кончината на близък човек, в семейството ще има втори покойник, ала Деси не вярвала в подобни суеверия. Според запознати Мариана направила голям скандал на щерка си и накрая тя все пак склонила да отложи сватбата за лятото.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !