Жоро Торнев наднича в гащите на Емануела

15.10.2016 10:14 | Видян 3162 пъти

Жоро Торнев наднича в гащите на Емануела

Не смяташ ли, че си жертва повече на порното, отколкото на фолка, задава умни въпроси моралистът.
 
Т. нар. "интелектуалци" в къщата на ВИП брадър устроиха грозна сцена и нападнаха грозно певицата Еманела, видя БЛИЦ. От самото си влизане в риалити формата тя не успя да се сближи с Жоро Торнев, Ути, Деси Цонева и Глория те не се сдържаха и се нахвърлиха срещу Емануела, опитвайки се да я унижат.
 
Те опитаха да й задават сложни въпроси с надеждата, че ще се изложи, обвиняваха я в липса на морал и какво ли още не. Привикналата на всякакви номера от фолк средите Емануела издържа стоически и не рухна.

 "Ти твърдиш, че си добра майка и възпитаваш децата си добре, не те ли е срам от текстовете на песните ти. Например - ще съм таралежът в твоите гащи. Не смяташ ли, че си жертва повече на порното, отколкото на фолка", попита "моралистът" в къщата Жоро Торнев. 
 
Накрая се стигна до там, че милионерът Борислав Касъмов се намеси и се сопна на съквартирантите с въпроса защо е тази злоба. 
Всъщност заигравката между него и Емануела е новата сюжетна линия във ВИП брадър. Двамата си хвърлят закачливи погледи и намекват, че флиртът между тях може да прерасне в нещо наистина сериозно.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !