Дъщерята на Уил Смит е новото лице на „Шанел“

29.06.2016 11:12 | Видян 2481 пъти

Дъщерята на Уил Смит е новото лице на „Шанел“

Уилоу Смит – дъщерята на Уил Смит и Джада Пинкет-Смит е новото лице на линията сенки за очи на „Шанел“. Младата Уилоу беше обявена за посланик на марката през март, а сега вече е и звезда в рекламната кампания за сезон есен/зима, заснета лично от творческия директор на компанията Карл Лагерфелд.

„Разнообразен артист, писател, композитор, изпълнител и актриса, Уилоу Смит е олицетворение на духа на своето поколение“, се казва в изявление на марката.

„Нейната младост и енергия очароваха Карл Лагерфелд, която я покани да се присъедини към семейството на музите на „Шанел“, се казва още в изявлението.

Уилоу, която е едва на 15 години, се присъединява към актрисите Даян Крюгер, Кирстен Стюард и Кийра Найтли, които досега бяха посланици на марката.

Сред другите участнички в кампанията за грим на „Шанел“ е и 16-годишната дъщеря на Джони Деп – Лили-Роуз Деп.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

БФ Борба: Нищо не зависи вече от...

Българската федерация по борба излезе с официално...

Великден с NOVA: Празнично настроение...

Празнични емоции ще подари NOVA на Великден. Специални...

Няма коментари към тази новина !