"Денис и приятели" в САЩ

16.12.2015 10:35 | Видян 1360 пъти

Тв продуцентът, бизнесмен и музикант Денис Ризов разкрива, че предаването му „Денис и приятели“ най-вероятно ще тръгне по американска телевизия.

„В момента правя проучване, търся студия и се опитвам да заснема пилотно предаване“, казва той пред списание Love style.
„Предай нататък“ пък окончателно спира след Нова година по bTV и след това с екипа ми ще мислим за нови предавания, но ние имаме поне четири-пет идеи“, обяснява Денис пред изданието. Той е убеден, че Наталия Симеонова ще бъде отново на екран.

Ризов е канен във "ВИП Брадър" три пъти, но не можел да си позволи да влезе в Къщата, защото през тези два месеца би изгубил 300 хиляди долара от бизнеса си.
„Ако ми платят половин милион евро, ще вляза в шоуто. Това ми е цената! Предлагали са ми 60 хиляди лева, но аз с тези пари не мога да платя разходите по офисите“, категоричен е Денис.

снимка: tialoto.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Леонардо Ди Каприо прегря от жегата...

Леонардо Ди Каприо, на 50 години, беше звездната...

Бекъмовите синове се сдраха съвсем

Ромео Бекъм (22 г.) реагира остро, след като брат му...

Няма коментари към тази новина !