Веси Бонева и Светлин Къслев закриха бляскавия летен сезон в Сен Тропе

12.10.2015 09:00 | Видян 1769 пъти

Веси Бонева и Светлин Къслев закриха бляскавия летен сезон в Сен Тропе

Най-популярният клубен тандем у нас – Веси Бонева и Светлин Къслев прекараха невероятно лято в Сен Тропе. През април те откриха топ заведенията на френската Ривиера Le Quai и L'opera, където през целия сезон представяха бляскаво шоу за всички гости.

Сред популярните личности, посетили спектакъла на българските изпълнители са Парис Хилтън, Силвестър Сталоун, Лео ди Каприо, Антонио Бандерас, Роналдо и американският хип хоп и ар ен би изпълнител и актьор Ейкън. Български знаменитости, сред които Стефка Костадинова, Ирен Онтева и сем. Арабаджиеви също споделиха горещи летни моменти в морския курорт.

По време на престоя си там Веси Бонева получи покана за участие в новата изложба на фотографа Philippe Shangti, която краси популярните заведения в концепция наречена Luxury Overdose. Филип е професионален фотограф от 2006 година и е известен с провокативните си изложби и фотографии. Добива популярност и с това, че е инициатор на анти-дрога кампании. Позволявайки си повече инстинкт и творческа енергия, за да ръководи визията на двете заведения,  Сен Тропе се превръща в съществено място за срещи на хора от елита и сферата на изкуството.

Непосредствено след закриването на летния сезон в популярната дестинация, Веси Бонева и Светлин Къслев се отправиха към Лос Анджелис, където заедно с Мария Илиева и още музиканти от страната взеха участие в български фестивал.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !