Бащата на Божинов: Не съм опипвал Николета!

09.10.2015 10:23 | Видян 2710 пъти

Бащата на Божинов: Не съм опипвал Николета!

Биологичният баща на футболиста Валери Божинов - Емил, категорично отрече да е налитал на своята снаха Николета Лозанова. Слуховете за подобен сценарий от порнофилм се разпространиха лавинообразно през последните дни. Според въпросната случка емблематичният бонвиван се почерпил, докато бил на гости, за да види своята внучка Никол. Подхранван от алкохола, Емо Божинката пуснал ръка на плеймейтката. Ни Ло примряла от страх, избягала и се заключила в своята стая. След това се обадила на своя приятелка и поискала помощ.

"Няма такова нещо! - разкри пред "България Днес" Емил Божинов. - Още преди четири години бяха писали тези работи. Сега новото е, че уж всичко станало на маса, а в тях няма маси. Знам кой ги съчинява. От Николета разбрах за статията. Тя е много ядосана от глупостите. Мога само да благодаря, че ми правят такава реклама."

Категорично доказателство за добрите отношения между Ни Ло и Емо Божинката е фактът, че дядото няма никакви проблеми да вижда своята внучка.
"Когато поискам, мога да съм при нея", обяснява Емил, чиито коцкарски черти са се пренесли и на Валери.

Божинов-старши продължава да се възстановява от операция на гърлото. Заради нея той има проблеми с говора.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Колко кафета са макс на ден и кои...

Колко кафета са макс на ден и кои други напитки и храни...

Как да помпаме харизмата и да...

В сезона на „пролетната умора” решихме да ви поднесем...

Няма коментари към тази новина !