Ален Делон: Хомосексуалността е противоестествена

02.10.2015 15:01 | Видян 1497 пъти

Ален Делон: Хомосексуалността е противоестествена

Ален Делон шокира френската публика със свое антигей изказване в предаването C a vous на телевизионния канал France 5, пише италианският в. "Кориере дела сера".

Хомосексуалността е противоестествена, мъжът е създаден, за да люби жената", заяви легендата на френското кино.

"Съжалявам, че трябва да го кажа, но вече няма разлики, няма уважение. Нямам нищо против гейовете, които живеят заедно, но ние мъжете сме създадени, за да обичаме жените."

Думите на 77-годишния актьор шокираха водещата Ан-Софи Лапи, не закъсняха и отзивите на възмутени зрители в "Туитър".

Делон никога не е крил, че се противопоставя на осиновяването на деца от страна на гей двойките. В неотдавнашно интервю пред сп. "Фигаро" той заяви:

"Пет пари не давам за гей браковете. Но ме притеснява, че тези двойки могат да си осиновяват деца. Сега всички ще ми кажат, че трябва да се адаптирам към новите времена. Но аз не се чувствам комфортно в епоха, налагаща нещата, които са против природата", категоричен бе Делон.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Фактор за загубата на кадри е...

Българската хотелска асоциация (БХА) проведе семинар...

Протест след присъдата на Люпчо...

Младежката организация на ВМРО в София организира...

Няма коментари към тази новина !