Калин Врачански поддържа отлично здраве и форма

02.10.2015 12:20 | Видян 1676 пъти

Калин Врачански поддържа отлично здраве и форма

Преди старта на есента на здравословен презареждащ уикенд в подножието на Пирин Ведра Интернешънъл представи пред журналисти революционния продукт за оптимизиране на имунната система, веган концентратът Регулатпро.

Д-р Диана Милушева разясни действието на продукта. Калин Врачански, известен с любовта си към екстремните спортове и бойните изкуства, сподели своите лични впечатления от биоактивния концентрат. Актьорът пристигна на събитието в Пирин веднага след премиерата на новото си представление „Няма ток за електрическия стол“ в Пловдив.  

Звездата от киното и малкия екран призна, че приема продукта от лятото, за да засили нивата на енергия и имунната си система преди старта на есента и новия театрален сезон. „Ежедневието ми е адски натоварено, освен репетициите в театъра, записите и всички професионални ангажименти, и спортувам активно.

Ролите ми в театъра са много динамични, изискващи сериозна физическа подготовка. Преди старта на есента и новия театрален сезон имах нужда от по-високи нива енергия и от засилване на имунната система. Още през лятото моите приятели от клуба по таекуондо, с които тренираме заедно, ми споделиха за продукта. Разбрах, че професионални спортисти го пият и ми допадна, че продуктът е от природата.

И най-вече ме впечатли, че дава енергия. Приемам го от края на юли, два пъти дневно по 10 ml, като се старая да спазвам определен режим  - сутрин  и вечер, преди сън – винаги на гладно“, сподели Врачански. „През последните няколко седмици имах двойни репетиции всеки ден - сутрин и вечер, за премиерата на новото представление „Няма ток за електрическия стол“ в Пловдив.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Мишел Обама бе забелязана за първи...

Мишел Обама беше забелязана навън за първи път, откакто...

Очаква се Тръмп да покани принц Уилям...

Очаква се президентът Тръмп да покани официално принц...

Няма коментари към тази новина !