Анджелина и Брад търсят имение в Лондон

29.08.2015 12:12 | Видян 2708 пъти

Анджелина и Брад търсят имение в Лондон

Холивудското звездно семейство Анджелина Джоли и Брад Пит си търси луксозно имение в Лондон, където да прекарват голяма част от годината с многобройната си челяд. Това съобщава "Контактмюзик". Според публикацията съпрузите имат желание да се сдобият с имот в британската столица, тъй като Джоли, която е пратеник на ООН по хуманитарните въпроси и носителка на отличия за обществената си дейност, имала желание "полека-лека да се потопи в политиката на Европейския съюз".

Неназован източник от обкръжението на 40-годишната Анджелина Джоли и 51-годишния Брад Пит разкрива за сп. "Ю Ес уикли", че съпрузите вече са огледали имение със седем спални в Уестминстър на стойност 39 милиона долара.

поред източника обаче холивудските звезди, които отглеждат заедно шест деца - три осиновени и три биологични, не са склонни да платят толкова голяма сума.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Катето Евро и Пепи Еврото са приели...

Катето Евро и Пепи Еврото са приели да водят официалната...

Седенето в тишина стимулира растежа...

Съществуват научни доказателства, които сочат, че...

Няма коментари към тази новина !