Тони Димитрова спи с музикант от „Гласът на България”

23.04.2015 10:29 | Видян 2003 пъти

Тони Димитрова спи с музикант от „Гласът на България”

Сърцето на бургаската певица Тони Димитрова е заето, съобщава „Флагман”. Тя почти е официализирала интимната си връзка с друг не по-малък талант от Бургас – певецът и китарист Иван Ченов. Ченов също е призьор от тв формата „Гласът на България“.„Знаем от около половин година, че Тони и Иван са повече от колеги, но двамата винаги са поддържали на публични места добрия тон и никога не показват твърде голямата си близост, гаджета са обаче и много се обичат“, казаха от най-близкия им кръг.

Снощи любимката на бургазлии обяви по телевизията, че е влюбена, но не каза, че в същия момент обаче не в кадър, до нея стои любимият човек.

„Това съм аз, не крия, потвърждавам вашата информация!“, призна Иван Ченов. 40-годишният певец звучеше щастливо по телефона, като истински повелител на сърцето й. По нищо не се усеща, че имат доста смущаваща разлика във възрастта. Тони навърши през януари 52 години.
Снимка: блиц

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Гущеров: Не знаех, че сме разделени...

Християн Гущеров уличи плеймейтката Светлана Василева в...

Бойко Василев с филм за протеста на...

На 26 февруари, сряда, от 21:30 ч. по БНТ 1 в рубриката...

Няма коментари към тази новина !