Блатечки се връща в „България търси талант”
16.01.2015 09:39 | Видян 2189 пъти | Гласували 1
Актьорът Асен Блатечки се връща за бис в журито на „България търси талант”, научи „Монитор”. Най-страстният пушач в БГ киното е намерил пролука в напрегнатия си график и ще оценява зевзеци между участията си в пет театрални постановки и грижите за 4-месечния си син Борил.Блатечки пръскаше позитивизъм и закачлива ирония и в четвъртия сезон на шоуто на bTV, а по време на кастингите бе посрещан като рок звезда – раздаваше по час автографи и трудно стигаше до сцената без помощта на охрана. Сред звездите, с които продуцентите от „Седем осми” водят преговори, е и Глория. Примата на фолка вече работи с екипа на Слави Трифонов по първия сезон на „Мюзик айдъл”, когато стимулиращото є „не” за участниците се превърна в част от градския фолклор.
На скамейката на „България търси талант” тази пролет от bTV се опитват да сложат и бизнесдамата Дарина Павлова. Тя е фен на американския вариант на формата, където жури са Хауърд Стърн и топмоделът Хайди Клум. Павлова е приятелка със скандалния радиоводещ и вече се е консултирала с него коя е по-печелившата тактика на оценяващ – да си лошото ченге, което разплаква кандидатите за слава, или да извадиш на показ най-добрите качества и на най-големия неудачник.
Вдовицата на Илия Павлов все още се колебае дали да приеме предизвикателството, защото има прекалено много ангажименти в Италия. Предварителните кастинги за четвъртия сезон на „България търси талант” започват този уикенд от Варна и Пловдив.
автор: СЛАВА
Ето ги нашите ЕВРО монети: Фото на деня
Тв водещата Натали Трифонова откри плажния сезон. Тя...
Най-добрите гангстерски филми на всички времена датират...
Първото посещение в оптика не е просто проверка на...
Илон Мъск публично заяви, че президентът на САЩ Доналд...
Най-гледаният риалити феномен в света Love Island USA...