Жени: Ако ни беше харесал груповият секс, Зорница щеше да е у нас

24.11.2014 17:03 | Видян 2439 пъти

Жени: Ако ни беше харесал груповият секс, Зорница щеше да е у нас

Жени Калканджиева и съпругът й Стефан Манов разказаха подробности около престоя си в къщата на "ВИП Брадър", семейния си живот и личните си взаимоотношения.

Груповият секс, за който Жени и Точо разкриха, че са правили преди години, не им харесал, сподели двойката пред Нова телевизия.

„Направихме си експеримент. Преди да се оженим, докато още не ходехме сериозно решихме да експериментираме. Не ни е харесало, не сме го повтаряли“, обясни шефката на „Визаж“.

„Ако ни беше харесало, Зорница щеше да бъде у нас“, пошегува се тя.

Стефан пък си има свое обяснение за изключително противоречивото поведение на Жени, която казва, че го обича и мрази едновременно. „Според мен те още не ми е простила за изневярата“, смята той. Привидно миската е потиснала гнева от забежката със Зорница Линдарева, но избухванията й били доказателство колко трудно понасяла случилото се.

Калканджиева призна, че не е лесно човек да се справи с подобна ситуация и да прости. Според нея, обаче, за изневярата си е имало причини и част от тях са били в нея.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Гущеров: Не знаех, че сме разделени...

Християн Гущеров уличи плеймейтката Светлана Василева в...

Бойко Василев с филм за протеста на...

На 26 февруари, сряда, от 21:30 ч. по БНТ 1 в рубриката...

Няма коментари към тази новина !