Анелия тръгна с милиардер

14.12.2007 09:25 | Видян 44875 пъти | Гласували 6

Анелия тръгна с милиардер

Последната клюка в светските среди гласи, че отчаяната съпруга Анелия има нов приятел. Тя пее хита си Единствен ти на виден бизнесмен. Но не на онзи, за когото писахме през лятото.

Песента е посветена на могъщ делови мъж от Варна. Според оценките на познавачи неговото богатство можело да се оцени на деветцифрена сума. Той бил част от малка група – трима бизнесмени, добре познати не само в морската столица заради мащабите на деловата им активност в различни сектори на икономиката, ако се вярва на мълвата.
Това е второ варненско гадже на Анелия след притежател на известни заведения, пръснати из страната. След него, както се чу, дамата май имала вземане – даване с фабрикант, близък до съпруга на нейната най-добра приятелка от младежките години в Стара Загора.
В същото време текат залагания дали бебето, което очаква Емилия е от съпруга на Анелия, с когото певицата от доста време живее разделена.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

свързани новини

Емилия и коремчето

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !