Линдарева изпраща Тачо с усмивка

30.09.2014 09:36 | Видян 2199 пъти

Линдарева изпраща Тачо с усмивка

Линдарева се показа като лабилна, самовлюбена и тотално объркана за себе си окръжаващия я свят. Това обаче не ѝ попречи безсрамно да флиртува с Тачо пред погледа на Жени, докато той беше в къщата.

Любовният триъгълник в къщата на ВИП Брадър направи скандален обрат. Тачо удари шамар на бившата си любовница Зорница Линдарева, което му струваяе и окончателното напускане на къщата.

След случката и двете жени на Тачо се изправиха пред Биг Брадър и заявиха, че не толерират насилието, но не искат той да си тръгне. Докато чакаше присъдата си участникът бе заведен в ТВО-то на риалитито и имаше шанс да се извини за стореното.

Съквартирантите бяха съсипани след новината, че се разделят с него. Единствено Зорница извади ехидна усмивка.

Дали Жени ще промени сега отношението си към нея, ще разберем съвсем скоро.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Запознайте се със спорносексуалните:...

В днешно време има етикет за всеки тип човек, но...

Вълнуващо начало на фаталния 13-и...

Със завладяващ спектакъл започна фаталният тринадесети...

Няма коментари към тази новина !