Джена: Омръзна ми от жадни за слава

25.02.2014 14:00 | Видян 2940 пъти

Джена: Омръзна ми от жадни за слава

Фолкаджийката Джена за пореден път изригна в социалната мрежа, съобщава blife.bg. Повод за недоволство този път станаха традиционните награди на "Планета". Певицата, която рядко общува с медиите, отново изрази позицията си чрез официалната й страница във Фейсбук. Тя поясни, че тази вечер ще пее на концерта, но уточни, че ще го направи само заради верните й фенове.

"Омръзна ми от жадни за слава. Омръзна ми, но не ми отива да ви споделя истината. На почитателите си искам да кажа нещо важно за мен. Утре ще пея на концерта в НДК само и единствено заради вас и уважението, което имам към вас. Бъдете живи и здрави и да знаете, че това, което Бог ни е дал, няма как да бъде отнето. Обичам ви", сподели звездата на "Пайнер".

По-късно Джена допълни статуса си, като написа: "Държа да знаете, че не става въпрос въобще за награди. Никъде в това, което казах, не съм споменала "награди". Парче метал няма как да ми въздейства на живота. Добре, че сте ми умнички, че разбрахте за какво говоря всъщност".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Кайли Дженър наруши важно правило за...

Сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес се оказа...

Нора Недкова сподели за Лео ди Каприо...

Нора Недкова разкри любопитни подробности около срещата...

Няма коментари към тази новина !