Брад Пит може да иде затвора заради "12 години робство"

30.01.2014 16:45 | Видян 2096 пъти

Брад Пит може да иде затвора заради

Съвсем скоро Брад Пит може да получи съдебна призовка, а делото, което най-вероятно ще бъде заведено срещу него, е по повод новия му филм "12 години робство", съобщава blife.bg. Филмът "12 години робство" е един от основните претенденти за наградата "Оскар". Продуцентите и разпространителите на лентата, обаче, са в сериозен конфликт.

Въпросът опира до това, че разпространителите имали договорка с фирмата на Брад Пит, те първи да бъдат уведомявани относно новите проекти на компанията на актьора. И именно те да решават дали искат да се заемат със съответния проект.

В случая с "12 години робство" обаче не се получило така и колега на Брад Пит предложил филма на компания, собственост на негов близък приятел.

Адвокатите и на двете страни били в бойна готовност да се срещнат в съда, но си дали последен шанс да изгладят противоречията си извън съдебната зала.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

БФ Борба: Нищо не зависи вече от...

Българската федерация по борба излезе с официално...

Великден с NOVA: Празнично настроение...

Празнични емоции ще подари NOVA на Великден. Специални...

Няма коментари към тази новина !