Венета Райкова с кожа, като варено пиле

28.08.2013 16:00 | Видян 3042 пъти

Венета Райкова с кожа, като варено пиле

Горещата Венета Райкова в последно време качва снимки на всичко, което ѝ се случва. Последната ѝ приумица е да снима настръхналите си бедра и да ги публикува на страницата си във Фейсбук.

"Най-мразя да ми е студено и кожата ми да е като на варено пиле!!! отива ли си лятото??", e озаглавена снимката. Водещата не иска да приеме, че топлият сезон свършва както и дългата морска почивка, на която се бе отдала със семейството си, пише Lifestyle.bg.

Райкова се похвали и с рисунката, с която синът й Патрик я изненада и написа "За мама" в новия работен тефтер на блондинката :"Вижте миличкото ми детенце какво ми нарисува на новия тефтер за работа!! така всеки път като го отворя ще виждам ръчичката му!!", с умиление написа Венета.

Снимка: Facebook

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Президентът и министър Георгиев при...

Президентът Радев беше ВИП гост на вернисажа на...

Добрите хора не се нуждаят от закони,...

Добрите хора не се нуждаят от закони, за да се държат...

Няма коментари към тази новина !