Икебаната остана без пукнат грош

04.07.2013 16:30 | Видян 2299 пъти

Икебаната остана без пукнат грош

Икебаната остана без пукнат грош и търси нови начини за препитание. Той взе най-малкия хонорар в "Къртицата" и така и не успя да извлече дивиденти от участието си в риалитито, пише Блиц.

"Много хора от шоубизнеса ми обещаха да ми осигурят участия, но тепърва ще видим дали ще направят нещо или са празни приказки", каза след излизането си от "Къртицата" Икебаната.

За да скърпва двата края, Неделчев започва да дава частни уроци по пеене. "На вниманието на фенове, приятели и желаещи да пеят – мечтатели за голямата сцена: Тези, които имат желание да обучат на пеене, може да направят връзка с мен тук, а аз ще им предоставя прекрасна възможност за обучение и подготовка. Чакам и бъдещи звезди!", написа Деян Икебаната във "Фейсбук" профила си.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тактически турникет + ръкавици:...

Възможността да се наложи да окажем първа помощ на себе...

Колко кафета са макс на ден и кои...

Колко кафета са макс на ден и кои други напитки и храни...

Няма коментари към тази новина !