Борис Солтарийски разкара Грахич
19.06.2013 11:15 | Видян 3996 пъти

Борис Солтарийски се чуди как да се отърве от новото си гадже Цветелина Грахич. Певецът харесва колежката си от "Шоуто на Слави", с която живеят заедно от около месец, но пък не бил доволен, че са като скачени съдове от сутрин до вечер.
"Най- неприятното е, че тя иска винаги да ходи с него по участия вечер. Той я взима от неудобство, но пък не може да си свърши работата, защото стърчи до него на сцената, взима му микрофона и му разваля програмата", обясняват хора от екипа на предаването.
В крайна сметка Борис събрал смелост да разкара Цветелина поне от сцената, казвайки ѝ право в очите истината, че хората искат да слушат него, а не нея.
За негова радост Грахич приела съвсем спокойно мотивите му и вече дори не го придружава по дискотеките.
Снимка: Facebook


свързани новини
Борис Солтарийски заживя с Цветелина Грахич
Цветелина Грахич преследва Борис Солтарийски
НАЙ-НОВИ
За всичко, което ти се случва, си има...
За всичко, което ти се случва, си има причина. Често...
6 истински истории, по-ужасяващи от...
Историческите книги са пълни с ужасяващи детайли за...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !