Николета обяви война на Жана

17.04.2013 16:30 | Видян 3540 пъти | Гласували 1

Николета обяви война на Жана

Николета Лозанова обяви война на тв водеща Жана, пише dir.bg. По време на лайфа на Къртицата стана ясно, че брюнетката не харесва бившата адреналика, която в момента води предаването Къртицата на светло. Според клюката причината за конфликта между двете била, че още докато Николета се подвизавала в базата на риалити формата, Жана посветила едно от предаванията си именно на нея.

Екс-адреналинката поканила в студиото гости, които да анализират поведението на Божинова, но се оказало, че през по-голямата част от ефирното време, тя била основно критикувана, а не хвалена. "Нека Николета дойде и ми каже в очите, че съм проявила лично отношение към нея и тогава ще й отвърна подобаващо. Лично аз нямам нищо против нея и не знам какъв ѝ е проблемът с мен", изкоментира Жана.

Междувременно тръгнаха слухове, че футболната съпруга не храни особено мили чувства и към друга водеща от същата телевизия, а именно Жени Калканджиева, която също е участник в Къртицата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Джизъса ексклузивно за новото си...

Тази събота (3 май) от 17:00 ч. по bTV в студиото на...

Отиде си Петър Карагьозов

След кратко боледуване на 88 години ни напусна д-р Петър...

Няма коментари към тази новина !